سالم زيبا سالم زيبا .

سالم زيبا

آموزش گام به گام جديدترين و ساده ترين روش طرز تهيه روغن سياه دانه

درست كردن روغن سياه دانه ميتواند بسيار عالي باشد چون بدون هيچ گونه ناخالصي و آلاينده و ديگر مشكلات كه گاهي اوقات در روغن هاي آماده وجود دارد، ميتوان از مزاياي بيشمار آن بهره مند شد. در اين مطلب ما ساده ترين و جديدترين روش براي تهيه روغن سياه دانه را به شما ياد مي دهيم. به اين نكته دقت نماييد كه روغن سياه دانه در صورت توليد غيراصولي ممكن است سمي باشد، پس دقيقا مطابق دستور زير پيش برويد.

آموزش گام به گام طرز تهيه ساده روغن سياه دانه

مي دانيد كه روغني كه خود تهيه ميكنيد بسيار تازه است و هر موقع بخواهيد ميتوانيد از آن استفاده كنيد. در اين فرايند، شما فقط به سياه دانه طبيعي و يك دستگاه روغن گيري نياز داريد. روش به اينصورت است:

گام اول: يك دستگاه روغن گيري بخريد. روش استفاده از دستگاه را با دقت بخوانيد و با متود و خصوصيات آن آشنا شويد. اين دستگاه روغن دانه ها و مغزهايي كه مقدار زيادي چربي دارند را ميگيرد. دانه هاي سياه دانه حاوي ۳۵ درصد چربي و روغن است، پس براي اين روش ايده آل ميباشند.

گام دوم: دانه هاي سياه دانه را تميز كنيد و بگذاريد تا خشك شوند. اطمينان حاصل كنيد كه اين دانه ها عاري از هرگونه كثيفي يا خاك، شن و… هستند تا روغني تميز و خالص و عاري از هر آلودگي داشته باشيد.

گام سوم: دستگاه را كاملا تميز كنيد و بشوريد تا هيچ ماده و روغني از قبل درون آن باقي نمانده باشد.

گام چهارم: همه ي قسمتهاي دستگاه را كنارهم قرار دهيد و به دستورالعمل دستگاه توجه كنيد. مخزن روغن را درمحل مشخص شده قرار دهيد و يك كاسه ي كوچك براي ريختن روغن در آن بگذاريد.

ادامه مطلب لينك زير:

آموزش گام به گام جديدترين و ساده ترين روش طرز تهيه روغن سياه دانه


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۹:۵۰ توسط:فلور موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :